تبلیغات
بال های پرواز - وادی چهاردهم و توضیح سی دی از بین بردن نقاط حساس
 
بال های پرواز
وب لژیون همسفر خاطره (کنگره 60 شعبه شیخ بهایی اصفهان)
درباره وبلاگ


ما همه برای خدمت و آموزش پا به حیات نهاده ایم . ابتدا ،آموزش سپس خدمت درست ،انجام بدهیم.
تا اینکه از این بندهائی که ما را به اسارت خود در آورده اند بتوانیم تک تک آنها را بگسترانیم و به جلو پیش برویم تا جایی که آموزگاری شویم برای افرادی که در بندها اسیر شده اند تا آنها را نجات بدهیم وبرای رهایی آنان تلاش نمائیم.
اما برای رهایی از چنگال اعتیاد به مواد مخدر، که مسافران مان اسیر آن شده اند و برای رهایی از دام هائی که مسافران و همسفران در آن اسیر گشته اند بایستی آموزش کافی در این زمینه ببینیم و سپس صبر را مد نظر داشته باشیم و در برابر سختیها و مشکلات استقامت و پایداری نشان دهیم تا به آن رهایی و آرامش نسبی دست یابیم و به نقطه ای جاری شویم که آغاز نمودیم.

مدیر وبلاگ : همسفر خاطره

به نام اولین عاشق

روز دوشنبه مورخ 13/06/1396 لژیون بالهای پرواز باحضور 8نفر از همسفران و استادی خانم خاطره و دبیری همسفر مریم با دستور جلسه وادی چهاردهم و سی دی از بین بردن نقاط حساس راس ساعت 18آغاز به کار نمود.

عاشق را با حساب عشق است با معشوق چه حساب دارد

همسفر ریحانه:ما سه نوع عشق داریم:عشق مخلوق به مخلوق،عشق مخلوق به خالق، عشق خالق به مخلوق و بالاترین درجه عشق ،عشق خالق به مخلوق است.اولین راه برای دست یابی به عشق ،عشق مخلوق به مخلوق است اینکه همه انسان ها را به یک چشم نگاه کنیم و عشقمان بلاعوض باشد باید مثل باران باشیم و بین خارو گل تفاوت نگذاریم .

همسفر عفت:جاذبه بین چیزهایی که همجنس است به وجود می آید و اگر بخواهبم عشق واقعی را لمس کنیم باید پالایش و تزکیه بشویم و در کنگره این اتفاق می افتد.کسانی که به هم عشق می ورزند و خدمت می کنند جایگاه والایی دارند دستهایی که خدمت میکنند مقدس تر از لبهایی است هستند که دعا می کنندوقتی انسان به دنیا می آید مغزش از دونیمکره چپ و راست تشکیل شده است که نیمکره راست از عواطف احساسات را تشکیل میدهند.

همسفر ایران:تمام مخلوق های خدا عشق است خداوند تمام برکات و نعمت هایش با عشق است باران با عشق است زمین و آسمان همش با عشق است و در کائنات همه چیز با عشق به وجود آمده است ماباید عشق بورزیم تا دیگران هم به ما عشق بورزند.

همسفر ندا:عشق بلاعوض و واقعی در کنگره است عشق کمک راهنماها به رهجویانشان عشق بلاعوض هست هر کدام از راهنماها یک سری مشکلات دارند ولی وقتی به کنگره می آیند مشکلات خود را فراموش میکنند و کمک به رهجو دغدغه ذهنشان می شود و چون کمک راهنما به رهجو عشق میدهد رهجو به آرامش می رسد.

همسفر مریم:هرخدمت در کنگره عشق است وقتی یک راهنما رهجو میپذیرد همه را به یک چشم نگاه میکند و به همه یک جور خدمت میدهد بایش فرقی نمیکند که باسواد باشد یا بی سواد فقیر باشد یا غنی .عشق خاص عشقی است که ما به همسر و فرزند و یا وسایل خود داریم اما عشقی که کنگره آموزش میدهد عشق عام است عشقی که نسبت به همه باشد ناخالصی در من نباشد در درونم نفرت و کینه نباشد .

استاد:در مورد مرتبه های عشق باید بگویم که خیلی از ما این سوال برایمان به وجود می آید که میگوییم دوست داشتن من به خدا چه ربطی به دوست داشتن بنده ها دارد برایتان با یک مثال ساده توضیح میدهم که وقتی ما یک مشکلی داریم و نذر و نیاز میکنیم یعنی داریم دست به دامن خدا می شویم و داریم به خدا عشق میورزیم به خاطر همین نذر میکنیم که حاجتمان برآورده شود به همین خاطر مقداری غذا درست میکنیم و آن را بین مردم توزیع میکنیم تا  محبت از این طریق بین بنده های خدا ارسال شود تا از این طریق مخلوقین خدا واسطه ایی شوند که تو پذیرفته شوی یعنی به واسطه عشقی که ما به هم نوعمان و کائنات میورزیم باعث میشود که عشق ورزیدن به خدا را بیاموزم .

وقتی خواسته ما برای آمدن به کنگره قوی باشد کاری به گرمی و سردی هوا نداریم و با عشق به طرف کنگره می آییم مشکلات در زندگی همه وجود دارد اما ما باید مدیریت داشته باشیم آقای مهندس میگویند پایان هر مشکل سرآغاز مشکل دیگر است آن زمانی که ما مشکل داشتیم و دانایی نداشتیم و نمیدانستیم که چگونه باید مشکل را حل کنیم اما الان که مشکل دارریم با توجه به آموزش و داناییمان بهتر مشکل را حل میکنیم وقتی ما به نقطه صفر برمیگردیم یا زیر نقطه برمیگردیم و یا بالای نقطه خیلی وقتها که ما برمیگردیم به سر خط تمام پل های پشت سرمان را خراب کرده ایم قبلا مسافر از ما توقع نداشته اطرافیان از ما توقع نداشته اند و خودمان آگاهی نداشته ایم و وقتی یک اشتباهی می کردیم حق به جانب خودمان صحبت میکردیم و حق را به خودمان میدادیم اما الان اگر مسافر ضد ارزش انجام بدهد و یا گریز بزند دیگر این جمله را به خودمان نمی گوییم که حق با من بوده و میدانیم که مقصر بوده اییم و همین باعث می شود که حالمان خراب شود آن موقع دلمان خوش بود که مسافر مقصر بوده اما الان این دلخوشی را هم نداریم و این دانایی را داریم که اون مقصر نیست و خودمان مقصر هستیم.به همین خاطر حالمان بدتر میشود و تخریب ها بیشتر میشود.

روزی که ما به کنگره می آییم سوار یک اتوبوس میشویم این اتوبوس در ایستگاههای مختلفی نگه میدارد (هر دفعه که مسافر میخواهد پله کم کند اتوبوس توقف میکند،ویا وقتی میخواهیم مهمانی برویم و یا هر اتفاق جدیدی که برایمان می افتد )این اتوبوس توقف می کند ما باید حواسمان جمع باشد که از این اتوبوس پیاده نشویم و فقط همان جایی که هدفمان هست پیاده شویم.

مشارکت همسفران لژیون در مورد سی دی از بین بردن نقاط حساس

همسفر ندا:جسم مسافر شبیه به زمستان است همان طور که در زمستان همه جا یخ میزند د رجسم هم به علت مصرف مواد تمام حس هایش یخ زده است و هیچ حسی کار نمیکند وقتی مسافر شروع می کند به سفر کردن آرام آرام یخ ها باز میشود و حس ها بیدار میشود و شروع میکند به پدیدار شدن.

همسفر مریم:در مورد بیدار شدن تقاط حساس مساله مهم نیروی جنسی است که میگوید وقتی حس ها باز می شود فقط نباید صرف نیروی جنسی شود و باید این نیروها ذخیره شود و به مغز مصرف کننده برسد تا بتواند جسم خود را ترمیم کند.نقاط حساس مربوط به مصرف کننده نیست خیلی از انسان ها نقاط حساس دارند و این نقاط حساس در یه مرحله بسیار مفید است و در مرحله دیگر تبدیل به نیروی مخرب میشود وقتی به نیروی مخرب رسید آن فرد باید بتواند نقاط حساس خود را به مرور زمان از کار بیندازد و از کار انداختن نقاط حساس بسیار سخت است و به آموزش نیاز دارد.

همسفر عفت:آقای مهندس میگویند ما با ذکر گفتن نمیتوانیم کاری را درست کنیم و در عمل باید ثابت کنیم وقتی انسان حس هایش بیدار میشود باید روی آنها کار کند و برای همه انرژی بگذارد.

استاد:کلا کنترل نقاط حساس فقز برای مسافران گفته نشده و برای همسفران هم هست نقاط حساس همسفران اعم از کینه،خشم،نفرت،منیت و ...

یک مسافر وقتی در زمان اعتیاد هست تمام حس هایش یخ زده است یک همسفر هم در اثر زندگی با مسافر حسش یخ میزند یخ زدگی حس در همسفر به صورت بی تفاوتی،افسردگی،بی حوصلگی خود را نشان می دهد و در طول سفر همان طور که مسافر سفر میکند و حسش باز میشود همسفر هم باید حسش باز شود چون فضای خانه از 60درجه باید خارج شود.

نوع مطلب : گزارش لژیون، 
برچسب ها : رهایی، اعتیاد، سی دی، نقاط حساس،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 19 خرداد 1398 10:11 ق.ظ

My family members every time say that I am killing my time here at web, however I know I am getting know-how daily by reading thes good posts.
شنبه 18 خرداد 1398 03:37 ب.ظ

My developer is trying to convince me to move to .net from PHP. I have always disliked the idea because of the expenses. But he's tryiong none the less. I've been using WordPress on numerous websites for about a year and am concerned about switching to another platform. I have heard great things about blogengine.net. Is there a way I can import all my wordpress posts into it? Any help would be greatly appreciated!
دوشنبه 15 آبان 1396 11:29 ب.ظ
سلام خدا قوت خدمت خانم ندای عزیزم
پنجشنبه 16 شهریور 1396 01:09 ق.ظ
خدا قوت خدمت خانم ندای عزیز که به این زیبایی خدمت میکنند و مطالب را ارسال نمودند .
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :