تبلیغات
بال های پرواز - ادامه جهان بینی 1 و انرژی نفس
 
بال های پرواز
وب لژیون همسفر خاطره (کنگره 60 شعبه شیخ بهایی اصفهان)
درباره وبلاگ


ما همه برای خدمت و آموزش پا به حیات نهاده ایم . ابتدا ،آموزش سپس خدمت درست ،انجام بدهیم.
تا اینکه از این بندهائی که ما را به اسارت خود در آورده اند بتوانیم تک تک آنها را بگسترانیم و به جلو پیش برویم تا جایی که آموزگاری شویم برای افرادی که در بندها اسیر شده اند تا آنها را نجات بدهیم وبرای رهایی آنان تلاش نمائیم.
اما برای رهایی از چنگال اعتیاد به مواد مخدر، که مسافران مان اسیر آن شده اند و برای رهایی از دام هائی که مسافران و همسفران در آن اسیر گشته اند بایستی آموزش کافی در این زمینه ببینیم و سپس صبر را مد نظر داشته باشیم و در برابر سختیها و مشکلات استقامت و پایداری نشان دهیم تا به آن رهایی و آرامش نسبی دست یابیم و به نقطه ای جاری شویم که آغاز نمودیم.

مدیر وبلاگ : همسفر خاطره
شنبه 21 بهمن 1396 :: نویسنده : همسفر ندا

به نام قدرت مطلق الله

 روز دوشنبه مورخ 16/11/1396 لژیون بالهای پرواز با استادی خانم خاطره و دیری خانم عفت و تعداد9نفر همسفران عزیز با دستور جلسه ادامه جهان بینی 1 و سی دی انرژی نفس راس ساعت مقرر آغاز به کار نمود.


تعریف مدل قلعه عقل از زبان همسفر مریم ق:عقل جایگاهش در مغز نیست و از جنس دیگری است و مفز حالت انتقال دهنده دارد و جزو صور آشکار است کار عقل صدور فرمان است و فرمان صادر میکند .

دانایی ،قدرت چیزی نیست مگر تشخیص ماهیت خواسته در هر لباس و هر شکلی . دانایی بر حسب حس به وجود می آید و در شهر وجودی با لباس تاجر و و بازرگان ظاهر میشود .

همسفر وجیهه:این جمله که دانایی فرمانروایی بزرگ است ولی محدود است ولی مدام در حال تغییر و افزایش صعود است .اگر دانایی فرمانروای بزرگ است و دائم در حال صعود است چرا محدود است؟

استاد:دانایی فرمانروای بزرگ ،محدود است ولی در حال تغییر و افزایش صعود است و در جهت خود صعود میکند یعنی حالا قرار نیست که چون عقل فرمانروای بزرگ است در همه چیز اطلاعات داشته باشد در مورد معقوله هایی که ما با آنها سر  و کار داریم دانایی هم در همان جهت رشد میکند.بر فرض مثال این نیست که اگر عقل من درست و یا نادرست کار میکند پس باید در همه زمینه اطلاعات داشته باشم و درهمه زمینه دانایی ام را افزایش دهم زمینه دانایی من محدود میتواند باشد اما در همان زمینه اگر شما فکر کنید کل دانایی را 10 پارامتر در نظر بگیریم ما با 2پارامتر سرو کار داریم و اما در مورد همان 2 پارامتر باید اطلاعات خود را افزایش دهیم پس یعنی اینکه محدود است دلیل ندارد که من در مورد همه مسائل کسب آموزش کنم یعنی نمیشود هم کار پزشکی سر در بیاورم و هم فنی و هم ... باید وقتی که هدفم مشخص کردم در همان مسیر که دارم حرکت میکنم در همان معقوله ی خودم را مشخص کنم و در همان زمینه اطلاعاتم را افزایش دهم و دانایی ام را بالا ببرم پس دانایی فرمانروای بزرگ،محدود است اما قابل تغییر و در حال رشد است.

مانند ورود ما به کنگره که خیلی ها دوست دارند هم به کنگره 60بیاییند و آموزش بگیرند و هم در کلاسهای مدیتیشن شرکت کنند و هم آموزش های دیگر آقای مهندس میگویند که اگر شما تصمیم دارید که به هدفی برسید و به آموزش و نتیجه برسید باید از بین فعالیتتون یکی راانتخاب کنید نمیتوانید با دو یا سه تا فعالیت کنار بیایید درست است که شاید همه این مکان ها زمینه فعالیتشان یکی باشد اما طریقه مطرح کردن این مسایل و آموزش ها با هم فرق میکندو شما دچار ضد و نقیض بشوید مثل کسی که بیماری دارد و مدام پزشک خود را عوض میکند شاید همه پزشکان تشخیص درست بدهند و دارویی که تجویز میکنند درست باشد اما یک نفر جهت مها کردن بیماری دارو میدهد و یکی جهت درمانو .. و هرکدام دیدشان نسبت به بیماری یک چیز است اما روشها متفاوت است من باید هدفم را مشخص کنم و با آگاهی به پزشک مراجعه کنم که آیا میخوام درمان بشوم یا پیشگیری کنم.وقتی هدفم مشخص شد دانایی ام را در این زمینه بالا میبرم و نباید از این شاخه به آن شاخه برویم.

همسفر ریحانه:دانایی چگونه میتواند هم مثبت و هم منفی باشد؟

استاد: انسان هایی که د زمینه ساختن بمب فعالیت میکنند ساختن بمب خوب است حالا ما باید ببینیم که این دانایی را در چه جهتی استفاده میکنند برای کشتن آدم های ضعیف و ویرانی استفاده میشود و یا در جهتی دیگر و یا کسانی که به کلاسهای عرفان میروند اینها هم دارند دانایی کسب میکنند اما در جهتی که خیلی ارزشی نیست و انسان را از مسیر اصلی منحرف میکند وقتی وارد کلاسهایشان میشوید احساس میکنید که خیلی چیز یاد گرفتید اما در چه جهتی و در چه زمینه ایی اول باید مسیرتان را مشخص کنید که الله باشد و صراط مستقیم پس شاید آموزش هایش با هم تضاد داشته باشند و انسان را به بیراهه بکشاند و یا دانش آموزی که میخواد شاگرد ممتاز شود اما راهش را به خطا میرود و با کوشش نمیتواند این مقام را به دست بیاوردیعنی در حقیقت میخواهد کوتاهترین راه ا انتخاب کند و این باعث میشود که اطرافیانش را هم نابود کند که اینها هم جزء نیروهای بازدارنده است و همانطور که آقای امین در سی دی سم صحبت کردند که انسان ها به سه دسته تقسیم میشوند انسان های با رطوبت و انساهای بیابانی و انسان خشک تقسیم میشوند . که انسان های بیابانی ابزارشان همین چیزها است که از نیروهای بازدارنده مثل حسد غسبت و.. برای رسیدن به اهدافشان استفاده میکنند و همین چیزها در غالب لباسهای زیبا ما را فریب میدهند و هدفشان این است که سیستم ایکس ما را از تعادل خارج کنند و باعث میشود که بدن ما انرژی لازم برای فعالیت خود را نداشته باشد .

انسان هایی که در مسیر مستقیم زندگی میکنند انسان های با سیاستی هستند و خیلی با احتیاط عمل میکنند بهتر است هر کاری را که در روز انجام میدهیم همه را بنویسیم و بعد روی همه کارهایمان تفکر کنیم و نتیجه کارهای را که در طول یک روز انجام میدهیم را بررسی کنیم در نتیجه از پیامدها و آثار کارهایمان باخبر میشویم ومیتوانیم ضد ارزش ها را کنار بگذاریم و کارهای ارزشی مان را قوی کنیم.و طبق فرمایش حضرت علی (ع) اگر امروزت با دیروزت یکی باشد ضرر کرده است.

پس ما وظیفه مان این است که جهان بینی خود را قوی کنیم و خودمان را بشناسیم و در درک و دریافت و احساس خود از جهان پیرامون خود تلاش کنیم .

همسفر وجیهه:وقتی که ما در جهت ارزش ها حرکت کنیم افرادی هم که با ما زندگی میکنند به همان آرامش دست پیدا میکنند .

همسفر ندا:در مورد کارهای ضد ارزشی که انجام میدهیم و میخواهیم از خود دور کنیم باید قانون شو بشود را تمرین کنیم و باید از کارهای کوچک شروع کنیم تا به فرمان عقل نزدیک شویم

استاد:اگر ما بدانیم که از این کار ضد ارزشی که انجام میدهیم چقدر از ما انرژی کم میشود همان موقع  که میخواهیم کار ضد ارزش مثل غیبت یا دروغ انجام دهیم هرگز انجام نمیدهیم.

فرمانروای بزرگ(عقل) همه چیز را نمیداند ولی آنقدر دانایی دارد که در مورد مسائلی که نمیداند و نمیتواند درستی یا نادرستی آن راتشخیص دهد حکم صادر نمیکند و این شو بشود را در مورد مسائلی که میدانیم درست است باید اجرا کنیم و در مورد مسائلی که به درستی آن شک داریم باید متوقف کنیم و آن کار را انجام ندهیم .

آموزش های کنگره بر اساس کتاب الهی و قرآن است و سندی بی نقض است و همه مطالب آموزش داده شده در کنگره بر اساس تجربه و کتاب قران صادر میشود که تجربه خودش سندی بی نقض است .

هر باری که افکار منفی منفی را با افکار مثبت جا به جا میکنیم در واقع داریم ذهنمان را ورزش میدهیم ورزش ذهن این نیست که فقط کتاب بخوانیم چون اینطوری فقط اطلاعات از کتاب میگیریم و این عمل منفی میشود زمانی مثبت است که از این اطلاعات استفاده کنیم و آنها را به اجرا در آوریم.

اقای مهندس در کنگره به این دلیل همیشه از مثال مثلث استفاده میکنند که چون مثلث ترسیمی است که هر سه ضلع به هم وصل میشود و یک شکل مستحکم است و ساده ترین سطحی است که می شود در هندسه ترسیم کرد .

توضیح مختصری در مورد سی دی انرژی نفس

همسفر پریسا:همان طور که ماشین برای حرکت به بنزین نیاز دازد بدن ما هم به غذا احتیاج دارد و ما باید بدانیم از چه غذاهایی استفاده کنیم ما سه نوع غذا داریم غذاهای سالم،غذاهای ناسالم و غذاهای خنثی

غذاهای سالم مانند سبزیجات و میوه ها غذاهای ناسالم مانند کنسروها فست فودها و غذاهای فریزری  و غذاهای خنثی غذاهایی است که برای بدن نه سود دارند و نه ضرر

خیلی وقتها غذاها در ظاهر خوشمزه هستند ولی در باطن مضر هستند و ما در سالم بودن غذاها باید از سه حس خود که شامل بینایی و چشایی و بویایی است استفاده کنیم و برای سلامتی خودمان از میوه های تازه و با کیفیت و نان های سبوس دار استفاده کنیم.

نویسنده :همسفر پریسا

تایپ:همسفر ندا

 

 

نوع مطلب : گزارش لژیون، 
برچسب ها : لژیون، جهان بینی 1، بالهای پرواز، رهایی، درمان،
لینک های مرتبط :
شنبه 18 خرداد 1398 03:37 ب.ظ

magnificent put up, very informative. I wonder why the other experts of this sector do not notice this. You should continue your writing. I am confident, you've a huge readers' base already!
یکشنبه 22 بهمن 1396 05:25 ب.ظ
شکرشکرشکرکه روزبه روزصعودخواهران لژیونیم رادرجایگاههای بالامیبینم خیلی خوشحالم خداقوت عالی عالی عالی
یکشنبه 22 بهمن 1396 11:34 ق.ظ
خداقوت به همسفران پرانرژی عاشق آرامش
آفرین و تبریک به خانم پریسا بخاطر شروع خدمت در وبلاگ و خداقوت به خانم ندای عزیز
شنبه 21 بهمن 1396 11:28 ق.ظ
ممنونم از خانم پریسا عالی بود خدا قوت خدمت خانم ندای عزیزم[
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :