تبلیغات
بال های پرواز - گزارش لژیون_سی دی هسته
 
بال های پرواز
وب لژیون همسفر خاطره (کنگره 60 شعبه شیخ بهایی اصفهان)
درباره وبلاگ


ما همه برای خدمت و آموزش پا به حیات نهاده ایم . ابتدا ،آموزش سپس خدمت درست ،انجام بدهیم.
تا اینکه از این بندهائی که ما را به اسارت خود در آورده اند بتوانیم تک تک آنها را بگسترانیم و به جلو پیش برویم تا جایی که آموزگاری شویم برای افرادی که در بندها اسیر شده اند تا آنها را نجات بدهیم وبرای رهایی آنان تلاش نمائیم.
اما برای رهایی از چنگال اعتیاد به مواد مخدر، که مسافران مان اسیر آن شده اند و برای رهایی از دام هائی که مسافران و همسفران در آن اسیر گشته اند بایستی آموزش کافی در این زمینه ببینیم و سپس صبر را مد نظر داشته باشیم و در برابر سختیها و مشکلات استقامت و پایداری نشان دهیم تا به آن رهایی و آرامش نسبی دست یابیم و به نقطه ای جاری شویم که آغاز نمودیم.

مدیر وبلاگ : همسفر خاطره
شنبه 17 شهریور 1397 :: نویسنده : همسفر پریسا
                                  به نام قدرت مطلق الله
  روز دوشنبه به مورخ ۹۷/۶/۱۲لژیون بالهای پرواز با حضور همسفران عزیز واستادی خانم خاطره ودبیری خانم مریم ودستور جلسه هفته مرزبان ، انتخابات و سی دی هسته راُس ساعت مقرر آغاز به کار نمود .در ابتدای جلسه استاد در مورد هفته وبلاگ نویسی خصوصاً عزیزانی که در سایت کنگره فعالیت میکنند صحبت کردند واز این عزیزان تشکروقدردانی کردند .
ودر ادامه از وبلاگ نویسان لژیونی چه کسانی که وبلاگ لژیون را مینویسند وچه کسانی که دستور جلسه را می نویسند و مشارکت دارند تشکر کرد واز رهجوها خواستند که در حد توانشان خدمت بگیرند تا انرژی کنگره شامل حالشان شود .
واز رهجوها خواستند که وقتی که به سایت سر میزنند و مطالب را میخوانند حتماً نظر خودشان را اعلام کنند واگر جایی از مطالب اشکال داشت نظر بدهند واینطوری به کسانی که خدمت میکنند انرژی بدهند .
و در ادامه استاد در مورد هفتهُ انتخابات مرزبانی و هفتهُ آینده که هفتهُ مرزبان ، اسیستنت وایجنت کنگره است صحبت کردند و از همهُ رهجوها خواستند که مشا رکت لازم را داشته باشند .
و از رهجوها خواستند که حتماً با حس مثبت و شناخت کافی به کاندیدای مرزبانی راُی بدهند .
و مقالاتی هم طبق دستور آقای مهندس در قالب تشکر و قدر دانی تهیه کنند .
سی دی هسته :
همسفر سمیرا : آقای مهندس از جنت شروع کردند و گفتند که جنت یعنی یک باغ و یک جای خوش آب و هوا و جنت از کلمه جن گرفته شده است که پنهان است یا جنین که پنهان است وما نمی توانیم آن را ببینیم ودر ادامه از مساُله تمثیل صحبت کردند .
ودر ادامه استاد گفتند کسانی که غیبت های مجاز و غیر مجاز دارند باید به مرزبانی اطلاع بدهند چون اگر غیبت ها زیاد باشد اعضا حذف میشوند و هیچ غیبتی مجاز نیست و ما اگر خواستهُ قوی داشته باشیم صدرصد به کنگره میتوانیم بیاییم وما اگر حال خوب ودرمان کامل میخواهیم باید روزهای پنج شنبه و جمعه در ورزش کنگره هم حضور داشته باشیم .
ودر ادامه استاد گفتند که آمدن به پارک کنگره و استفاده از امکانات ورزشی کنگره مثل استخر وایروبیک و .... نه تنها باعث شاد بودن ما میشود وما کلی انرژی میگیریم بلکه آوردن بچه های کوچک هم به پارک کنگره هم باعث شادی واجتماعی شدن آنها می شود .
 خانم ریحانه :آیا من می توانم بدون حضور مسافرم به ورزش کنگره بیایم .
استاد در جواب گفتند که شما نمی توانید بدون هماهنگی مسافرتان به پارک کنگره بیایید وحتی اگر شده 1یا2 ساعت با هم بیایید و همهُ ما باید کارهایمان با آموزش و تفکر باشد و اگر ما آگاهی وآموزشها را خیلی جدی نگیریم نیروهای بازدارنده خیلی زود روی ما تاُثیر منفی می گذارند .
ادامه سی دی هسته :
 همسفر خانم سمیرا :در قرآن از مسئله تمثیل صحبت شده است چون بعضی از مفهوم مطالب را نمی توانیم برسانیم و باید از تمثیل استفاده شود .
مثلاُ بعضی از مطالب در بعد پنج حس ما نیست مثل بوی گل ما نمیتوانیم با بیان مثلاُ بوی گل رزینا چه بوئی است یا عشق و دوست داشتن را مثلاُ می گوئیم اندازه آسمانها دوستت دارم .
در قرآن به آیهُ لااقسم بهذالبلد . بلد را در اینجا شهر معنی کرده ودر ادامه وانتم هلُ بهذالبلد گفته که در اینجا از خلقت انسان و از پدر و مادر و آفرینش صحبت کرده است و بلد در اینجا به معنای شهر وجودی است و بهشت و جهنم هم همینطور است ودر قرآن آمده است جهنم را می آوریم آورده شدن جهنم به معنی این است که جهنم منقول است یعنی قابل انتقال است وجهنم جاری است ودر ادامه اشاره به شعری شده که فردوس دمی ز وقت آسوده ماست . دوزخ شرری ز رنج بیهوده ماست .
یعنی ما هر کاری که انجام میدهیم مسبب اصلی خودمان هستیم و انسان خودش هیزم خودش است وشعر دیگر . اگر بار خوار است خود کشته ای . اگر پرنیان است خود رشته ای .
یعنی هر بلایی که سرمان می آید خودمان آن را کاشته ایم .
شاید بگوئیم که نه خودمان مسبب آن نبوده ایم آقای مهندس می گویند وقتی از انسان صحبت به میاید از روز الس بوجود آمده یعنی همان خلقت اولیهُ انسان یعنی همه چیز سر جای خودش قرار گرفته .
و رهجو ها سوال پرسیدند که روز الس یعنی چه ؟
 استاد:اینکه ما میگوئیم چرا ما در این خانواده به دنیا آمده اییم چرا پدر و مادر ما اینها هستند چرا کسی پدر دکتر دارد ومن باید در همچین خانواده ایی به دنیا آمده ام یا بچه من چه گناهی کرده که بین این همه دعوا به دنیا آمده و دوستش بین این همه امکانات به دنیا آمده یا چرا من باید پدر و مادر این بچه باشم .
درست است که ما فکر میکنیم که اینها هیچ دخل و تصرفی در حضورشان در این مکان نداشته اند ولی اینها در روزالس خودشان این مسیر زندگی را انتخاب کرده اند که در کجا و در کدام خانواده و فرزند چه پدر و مادری باشم وما نا خواسته فرزند اینها نشده ام ما در روز الس خودمان انتخاب کرده ایم و انتخابگر جایگاه مان در این دنیا بوده ایم و آقای مهندس می گویند روز الس روزی است که ما قسم خورده ایم و آن دنیایی که خیلی آگاهی از آن نداریم ما آنجا انتخابهایمان را کرده ایم و از قضا و قدری که صحبت میشود که انتخاب شده است اما حالا با یک سری اعمال و رفتار و آموزشهایی که می گیریم می توانیم سرنوشتمان را تغییر دهیم یعنی ما جایگاهمان را با آموزش میتوانیم تغییر دهیم برای جهان بعدی و بعد بعدی .
واین طور نیست که ما بگوییم که ما در روز الس انتخابهایمان را کرده ایم ودیگر سرنوشت ما همین است و باید بسوزیم و بسازیم و همین طور به بُعد بعدی و جهان بعدی برویم نه ما حق داریم و ما می توا نیم آموزش ببینیم و آگاهیمان را بالا ببریم و قضا و قدرمان را تغییر بدهیم و با آموزش و با خواسته های قوی از این جهان ترخیص شویم وبه بُعد بعدی برویم .
وشاید همین الان ما در بعد بعدی باشیم وچرا اینکه بعضی هادر جایگاه بالاتری هستند و بعضی ها در جایگاه پایین تری قرار دارند این انتخاب خودمان است و قدرت انتخابی که داشته ایم جایگاهمان را در بعد بعدی انتخاب کرده ایم .
جایگاه امروز ما انتخاب روز الس است و جایگاه بعد بعدی ما انتخابی است که الان در این دوره داریم انجام می دهیم .

ادامه ی سی دی هسته :
 همسفر خانم سمیرا:شاید شما بگویید این انتخاب من نبوده انتخاب از شکم مادر نبوده انتخاب ما ازروز الس بوده بلکه جایی که شما این شکلی شده اید و زندگی شما این طوری رقم خورده و متولد شده ایم و این پدر و مادر انتخاب شما است حالا متولد میشوید ودر این بستر قرار می گیرید واز اینجا به بعدش این خواسته هایی که داریم و پرورش این خواسته ها به عهده خودمان است .
وپرهیز کاری را توضیح دادند که پرهیزکاری یعنی دوری جستن از ضد ارزشها .
ودوری نکردن از ضد ارزشها انسان را به قالب حیوانی سوق می دهد و مشکلات بسیاری برای انسان بوجود می آورد .
کسی که دست به کشتار می زندهیچ موقع به خداوند اعتقاد ندارد پس از شکل و قیافه نمی شود گفت که این من این انسان را می شناسم شاید انسانی قیافه خوبی داشته باشد ولی باطن بسیار بدی داشته باشد اگر ما انسان رانشناسیم به خیلی از مسائل بر می خوریم .
در سال 2017 در هلند هزاران نفر دست به خودکشی خود خواسته زده اند مثلاً در هلند کسی سرطان دارد یا بیماری لا علاجی درخواست میکند که من می خواهم بمیرم و دکتر ها با در خواست ایشان موافقت می کنند .
در حالی که طبق بررسی ها 80 درصد این افراد دچار بیماری افسردگی بوده اند .چون ما انسان را نشناخته ایم و ما باید هسته وجودی انسان را بشناسیم . هسته دو بخش دارد : 1 خود جسم است 2 هسته خارجی که همان بقایایی است که از  جسم خاکی بصورت بخار در می آید وبه راه و مکانهای تعیین شده سفر میکند .
مثل روح . جسم یک فیزیولوژی است و بخارهای ما که روح و نفس است به مکانهای دیگر میرود .
 استاد:علت افسردگی این است که انسان هسته وجودی خودش رانشناخته است .مثل دختر 29 ساله ای که دست به خودکشی زده است .
ما اگر یک سری بیماریها را داشته باشیم در بعد بعدی هم با ما سفر می کند و همه بیماریهای درمان نشده با ما خواهد بود چون ما نفسمان را با خودمان می بریم وما مرکزیت هسته که همان بخار هسته ای است .که همان روح و نفس است که می گوید شما وقتی که جسم خاکی تان ترخیص می شود روح و نفستان که همان بخارات است به بعد بعدی انتقال پیدا میکند اکثرانسانها روی مثلث خوردن و خوابیدن وتولید مثل هستند و کاری به چیزی ندارند . نه وجدانی و نه شرفی ونه انسانیتی ونه همنوعی ونه همشهری و اکثر انسانها روی بیماریهای روحی و روانی و شکنجه قرار دارند ولی ما باید به بخارات هسته ای توجه کنیم وبرای جهان آخرت آماده باشیم اگر از جسم بگذریم به هر آنچه که باقی می ماند پی خواهیم برد وبه کمک عقل می توانیم به مجهولات بعد خود وبه هسته جسم خود پی ببریم وروش درمان بسیاری از بیماریها را از جمله ام اس و سرطان ها و..... پیدا کنیم .
وسایر مخلوقات ازاین موهبت بهره ای نمی برند و انسانهایی هستند که نو ظهور هستند و ظرفیت لازم برای پذیرش خیلی چیزها را ندارند مثل کسانی که در جلسات فلسفه شرکت میکنند و رفتارشان غیر عادی و جنون آمیز می شود و از حالت تعادل خارج می شوند واینها ممکن است افرادی باشند که پر از اطلاعات هستند ولی چون ظرفیت لازم را نداشته اند دچار انفجار سلولی شده اند واز حالت تعادل خارج شده اند .
 دستور جلسه هفته آینده:ادامه سی دی هسته ، سی دی عطار بصورت خلا صه و ادامه جهانبینی 2
 نویسنده : همسفر پریسا
نوع مطلب :
برچسب ها : گزارش، لژیون، بالهای پرواز، سی دی، هسته، جهانبینی، درمان،
لینک های مرتبط :
شنبه 18 خرداد 1398 03:37 ب.ظ

What's up colleagues, nice piece of writing and nice urging commented at this place, I am really enjoying by these.
سه شنبه 20 شهریور 1397 11:41 ب.ظ
خداقوت به خانم پریسای عزیزم انشاءالله برکت این خدمت ها در زندگی احساس و لذت ببرید
سه شنبه 20 شهریور 1397 10:25 ب.ظ
سلام و خداقوت خدمت خانم پریسای عزیزم ممنونم به خاطر به قلم آوردن جلسه خیلی خوب بود و همچنین خداقوت خدمت راهنمای گلم
دوشنبه 19 شهریور 1397 08:32 ب.ظ
ممنون خانم پریسا عزیز
یکشنبه 18 شهریور 1397 03:17 ب.ظ
سلام به راهنمای گلم وخواهرای عزیزم واقعاً انرژی گرفتم ممنون .
یکشنبه 18 شهریور 1397 11:06 ق.ظ
خداقوت خانم پریسا مثل همیشه عالی .
یکشنبه 18 شهریور 1397 12:25 ق.ظ
سلام.تشکر از خانم پریسا.لایک داری عزیزم
شنبه 17 شهریور 1397 04:26 ب.ظ
سلام.خداقوت خانم پریسا.موفق باشی خواهری
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :